הדרכה - פרסום בקליק
שלב 1. פרסום מודעות
כניסה לכרטיס נכס שברצוננו לפרסם, לוחצים על הכפתור "פ.בקליק" בודקים שכל הפרטים נכונים ומלאים, למעט שדות הטלפונים. (השדות שלא חובה למלא: מגרש ושכונה). בודקים שכל האתרים מסומנים וגם הומלי (עד 10 מודעות), בוחרים "בחר פעולה לבצוע", פרסם וממתינים שתהליך הפרסום יסתיים.
1
2
*******************************************************
העלאת תמונות
העלאת תמונות מתבצעת רק לאחר פרסום הנכס, בוחרים "בחר פעולה לבצוע" , "העלאת תמונה ומחכים עד שהמערכת תסיים להעלות את התמונות.
כדי להסיר תמונות מהפרסום יש למחוק את הנכס ולפרסם אותו שוב, מבלי לבצע העלאת תמונות.
1
*******************************************************
הקפצת מודעות
"הקפצת מודעה" פירושה: העברת המודעה לעמוד הראשון של פרסום המודעות באתרים, ע"י קליק אחד פשוט.
את הפעולה הזו רצוי לעשות כל יום.

איך מקפיצים?
נכנסים לפרסום בקליק ובוחרים "בחר לוח", בוחרים בלוח הרצוי ומקבלים את רשימת הנכסים המפורסמים באותו אתר, מסמנים בריבוע הסימון בצד שמאל את כל אותם הנכסים אשר אנחנו מעוניינים להקפיץ, ללחוץ על "בחר פעולה לביצוע", "הקפץ".
אופציה נוספת להקפצת מודעות באותו לוח, יש לפתוח את לחצן "בחר פעולה לביצוע" והקפץ 10 אחרונות, הנכסים יוקפצו רק באותו אתר שנבחר.
בכדי להקפיץ באתרים נוספים יש לחזור על הפעולה בכל אתר ואתר.

במידה ומעוניינים להקפיץ רק נכסים מסוימים מתוך כל האתרים מבצעים את הפעולות הבאות :
נכנסים לבחר לוח, בוחרים בלוח interhome (כי שם בד"כ יש את כל הנכסים), מקבלים רשימה של הנכסים, מוצאים את הנכס אותו אנחנו מעוניינים להקפיץ, לוחצים בצד ימין של הנכס על עדכן ומגיעים לפרטי הנכס, בחר פעולה לביצוע, הקפץ, פעולת ההקפצה תתבצע רק בלוחות שהנכס פורסם.
1
2
*******************************************************
מחיקת מודעות
מחיקת המודעות מתבצעת באותה צורה כמו ההקפצה רק שבמקום לבחור הקפץ בוחרים "מחק".
במידה ומעוניינים למחוק רק נכסים מסוימים מתוך כל האתרים מבצעים את הפעולות הבאות :
נכנסים לפרסום בקליק ובחורים בחר לוח, בוחרים בלוח הרצוי, מקבלים רשימה של הנכסים, מוצאים את הנכס אותו אנחנו מעוניינים למחוק, לוחצים בצד ימין של הנכס על עדכן ומגיעים לפרטי הנכס, בחר פעולה לביצוע - "מחק".
1
*******************************************************
עדכון פרטי מודעה
כדי לעדכן פרטים של המודעה שפרסמתם, יש להיכנס לפרסום בקליק ובוחרים "בחר לוח", בוחרים בלוח הרצוי, מקבלים רשימה של נכסים, מוצאים את הנכס אותו אנחנו מעוניינים לעדכן, לוחצים בצד ימין של הנכס על עדכן ומגיעים לפרטי הנכס, משנים את הפרטים אותם אנו רוצים לעדכן בפרסום, בחר פעולה לביצוע, עדכן.

1
2
3
*******************************************************
בדיקת אקטואליות של המודעות
פעולה אשר בודקת כמה נכסים שלא אקטואלים בתוכנת תיווך ומפורסמים באתרי אינטרנט דרך פרסום בקליק, כל שבועיים בערך יש לבצע את הפעולה הזאת, יש להיכנס לפרסום בקליק, ניהול ואחזקה (לחצן בשורה בתפריט העליון) יש ללחוץ על בדיקת אקטואליות של המודעות, לאחר שהתקבל מס' המודעות והנכסים שלא אקטואלים יש ללחוץ סיים, הקש כאן להמשך לאחר מכן מתקבלת הרשימה של הנכסים שלא אקטואלים אשר מסומנים מצד שמאל באופן אוטומט, יש ללחוץ בצע פעולה מחק.
1
2
3
*******************************************************
פעולות שחשוב להקפיד בהם.
אתרי הלוחות השונים ובמיוחד אלו החינמיים מורידים את הנכסים שמפורסמים בהם לאחר זמן מסוים (חודש בערך), דבר זה מעלים מהאתרים נכסים שפרסמת ולא הקפצת או עדכנת, לכן יש לבצע את הפעולות הבאות.
• יש להקפיץ כל בוקר את כל הנכסים כדי שיופיעו בדפים הראשונים באתרי האינטרנט.
• בדיקת אקטואליות.
טיפול נכון במודעות והעלאת תמונות לאתרים, יביא לתגובות !!!
ב ה צ ל ח ה