צור קשר מרכז ההדרכה פורום תוכנה אתרים מוצרים שרותים לקוחות דף הבית

תוכנת תיווך

! המקצועית והטובה ביותר
בניית אתרים
חברת מידן תוכנה מפתחת אתרי אינטרנט במגוון נושאים ומתמחה בבניית אתרים לתחום הנדל"ן וישום חנויות מקוונות, החברה מאפשרת אחסון האתר בשרתי החברה.
בניית אתר אינטרנט הוא תהליך הדורש מיומנות ומקצועיות במגוון נושאים כמו עיצוב, גרפיקה, תכנון תדמיתי, ניתוח דרישות לקוח, בניית מסד נתונים מתאים לעסק, תכנון אתר נגיש וקריא ללקוח בד בבד עם חזות ויזואלית מעניינת ומושכת במיוחד.
אנו בחברת מידן תוכנה נבחן את דרישות העסק שלך ונייעץ לך איך לבנות את האתר ואיך להפיק ממנו את המרב.
גם לאחר גמר בניית אתר האינטרנט נותר הלקוח עם עבודה רבה בעדכון המוצרים באתר, חשוב מאוד שגם חלק זה שאינו נראה לעיני הגולש יהיה קל ופשוט לשימוש ויאפשר למנהל האתר לעשות את עבודתו בקלות.
מידן תוכנה מתמחה בבניית אתרים מסוגים שונים כמו אתרי תדמית קטנים, אתרי חנות מקוונת, אתרי נדל"ן, אתרי מכירות, אתרי תוכן ועוד.
בניית האתר מחייבת תכנון של כל שלב ושלב, תוך שיתוף פעולה בין הלקוח לבין חברת האינטרנט שבונה את האתר.
הלקוח יכין תכנים, יאסוף או יצלם תמונות, יקצה אחראי מטעמו לקבל החלטות, כך שלחברת בניית אתרים, יהיה קל לקדם את התהליך משלב לשלב עד לסיומו המוצלח.

תהליך בניית האתר מחולק למספר שלבים חשובים:
 • אפיון האתר לפי דרישות הלקוח.
 • עיצוב גרפי של מבנה האתר והמוטיבים הגרפים באתר.
 • תכנון מבנה האתר וממשק המשתמש.
 • שילוב העיצוב הגרפי לתוך ממשק המשתמש.
 • בניית מערכת ניהול התוכן למנהל האתר.
 • הכנסת התוכן לאתר (מוצרי מכירה או מוצרי תצוגה).
 • הרצת האתר וקבלת משוב מהגולשים.
 • שיפורים ואופטימיזציה למנועי חיפוש כמו גוגל ומיקרוסופט.

  מידע נגיש בהקשת עכבר
  אתר יפה ללא תוכן הוא אתר תדמיתי הדומה לכרטיס ביקור, אך אתר המכיל תוכן דינמי הוא אתר המשרת נאמנה גם את הגולש וגם את בעל האתר. כמעט בכל תחום בו העסק עובד אם במכירות או בשרותים שונים תמיד ירצה הגולש לראות כמה שיותר על בית העסק, לכן לכמות התוכן ואיכותו יש חשיבות מכרעת בהצלחת יעודו של האתר להביא הצלחה לבעליו.
  ככל שיהיה באתר תוכן המלמד יותר על העסק על בעליו ועל המוצרים בו כך יוכל הגולש לבחור טוב יותר את המוצר אותו הוא רוצה לרכוש או את השירות אותו הוא רוצה לקבל, סרטוני וידאו על פעילות החברה, תמונות ברורות של המוצרים העומדים למכירה, מידע ברור על מדיניות החברה יקלו על הגולש ויאפשרו לו לרכוש מוצר דרך האתר ללא חשש.
  דרוש לקבל לידך אפשרות לערוך כמה שיותר תוכן בתוך האתר, גם אם מדובר בדפים המחייבים עיצוב וכתיבת מלל מעוצב ועדכן את האתר שלך על בסיס קבוע, פעולות אלה יגרמו למנועי החיפוש לבצע סריקה של האתר באופן תכוף יותר ולהעלות את האתר גבוהה יותר בתוצאות החיפוש.

  קידום במנועי חיפוש
  חברתנו מעצבת את האתר ואת מבנה התוכן שבו כך שמנועי החיפוש הידועים יראו את התוכן והתייחסו אליו שמידע חשוב, אם זאת אין הדבר מספיק כדי להביא אתר לראש טבלת התוצאות, על מנת להביא אתר לראש טבלת התוצאות יש לבצע קידום אמיתי של האתר.
  קידום אתר הוא תחום יקר הדורש בניית מספר אתרי תוכן התומכים באתר מרכזי אחד שכל אחד ואחד מהם הוא אתר מקודם בפני עצמו, כמעין רשת של תוכן המפנה כולה אל אתר מקודם אחד, וזה רק אחד המרכיבים בקידום האתר אבל היקר שבהם.
  ניתן כמובן לפרסם אתר בגוגל בשיטת תשלום על כל קליק, שיטה זאת היא הקלה ליישום ומאפשרת לבעלי האתר להגיע למודעות הציבור במהירות גבוהה. בשיטה זאת משלם בעל האתר על כל קליק שעושה גולש הרואה את הפרסום שלו במנוע החיפוש. גם בשיטה זאת יש לשים לב לאופן ניתוח חבילת הפרסום, בבחירת המילים הנכונות לרכישה, קביעת תקציב נכון לכל מילה ותכנון מתמשך של הבנת הגולש ושעות החשיפה בים או בלילה.
  בין אם אתה בונה אתר תוכן (אתר המוכר או מפרסם מידע) או אתר תדמיתי לעסק או אתר שהוא חנות מקוונת המוכרת את מוצרי חברתך אל תקל ראש באף אחד מהשלבים של הקמת אתר, לכל שלב ושלב בבניית אתר האינטרנט יש חשיבות מכרעת בהצלחת האתר.
  עיצוב יפה ומושך עין, תוכן ברור נגיש וקריא, ממשק משתמש קל וברור ולא מבלבל את הגולש, הצגת המוצר באופן משכנע, הכנסת התוכן לאתר ולבסוף קידום האתר וחשיפתו ככל האפשר לכמות גולשים גדולה ואיכותית יותר הם אלה שיעשו את האתר שלך למוצלח ורווחי.